• Dnes je: Utorok 12. decembra 2023 meniny má Otília

V rodinnom dome sa strhla hromadná bitka, jeden z účastníkov neprežil (foto)

V rodinnom dome sa strhla hromadná bitka, jeden z účastníkov neprežil (foto)

Polícia v tejto súvislosti zadržala trojicu mužov vo veku 20, 22, a 26 rokov.

29.6.2023 (SITA.sk) - Hromadnú bitku v jednom z rodinných domov v Jesenskom v Rimavskosobotskom okrese, ktorej predchádzala verbálna výmena, neprežil jeden z jej účastníkov. Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, na mieste v sobotu 24. júna muselo zasahovať viacero policajných hliadok a tiež aj záchranári pri ťažko zranenom 29-ročnom mužovi. Tento na následky zranení v nemocnici zomrel.

Vyšetrovanie prípadu tak prevzal odbor kriminálnej polície v Rimavskej Sobote.

"Všetkým trom bolo vznesené obvinenie za zločin zabitia v súbehu s prečinom výtržníctva spáchaných formou spolupáchateľstva," dodáva polícia s tým, že prípadom sa naďalej zaoberajú, preto nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie