• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

V Liptovkej Mare našli telo jedného z dvojice nezvestných mužov (foto)

V Liptovkej Mare našli telo jedného z dvojice nezvestných mužov (foto)

Na Liptovskej Mare sa v sobotu v noci 17.

25.6.2023 (SITA.sk) - Aj v nedeľu pátrali na Liptovskej Mare po dvoch mužoch vo veku 28 a 53 rokov, ktorí sú nezvestní od noci 17. júna, keď sa s nimi prevrhol čln.

Pátranie bude pokračovať

Záchranárom sa podarilo lokalizovať telo mladšieho z nezvestných mužov a potápači ho vytiahli z vody von.

Na miesto bol privolaný obhliadajúci lekár a poverený príslušník Policajného zboru vykonáva prvotné procesné úkony. Pátranie po 53-ročnom mužovi bude pokračovať ďalej, informovala žilinská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Jeden muž doplával k brehu

Na mieste pátrali policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Liptovskom Mikuláši, potápači z pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, kolegovia z poriečneho oddelenia Prezídia Policajného zboru aj so služobným psom špeciálne vycvičeným na mŕtvolné pachy a členovia špeciálnej záchrannej služby RESCUE Slovakia z Dunajskej Stredy.

Na Liptovskej Mare sa v sobotu v noci 17. júna prevrátili čln s tromi rybármi, pričom jednému z nich sa podarilo doplávať na breh. O udalosti informoval spravodajský portál z prostredia práce záchranných zložiek Liptov112.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.



Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023




Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie