• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

V Bratislave zadržali krátko po sebe dve autá s nelegálnymi migrantmi, všetci skončili na cudzineckej polícii (video)

V Bratislave zadržali krátko po sebe dve autá s nelegálnymi migrantmi, všetci skončili na cudzineckej polícii (video)

Polícia zadržala spolu 34 migrantov, všetci pochádzali zo Sýrie.

28.8.2023 (SITA.sk) - V nedeľu 27. augusta zadržali policajné hliadky v Bratislave nelegálnych migrantov. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Nereagoval na výzvy polície

Ako priblížil, prvý prípad sa stal krátko po 3:00, keď hliadka zadržala na Balkánskej ceste medzi Jarovcami a Rusovcami vozidlo Ford Transit.

Vozidlo najskôr prenasledovala hliadka maďarskej polície z ich územia až na Slovensko, vodič na výzvy na zastavenie nereagoval a s vozidlom unikal vysokou rýchlosťou. Po zastavení auta policajti zistili, že za volantom sedí 23-ročný muž a vo vozidle sa nachádza 22 migrantov zo Sýrie, z čoho bolo 21 mužov a jedna žena.

Pokúsil sa o útek

Druhý prípad sa stal v rovnakom úseku krátko pred 5:30. Hliadky prenasledovali vozidlo značky Opel Zafira, pričom šofér rovnako nerešpektoval opakované výzvy na zastavenie vozidla a smeroval od Čunova na Bratislavu.

„Na úrovni kruhového objazdu pri Panónskej ceste s vozidlom vyšiel na kruhový objazd, kde vozidlo zostalo stáť. Vodič sa pokúsil o útek, avšak policajti ho zadržali a obmedzili na osobnej slobode,“ priblížila polícia a spresnila, že v aute našli 12 migrantov zo Sýrie.

Všetkých migrantov odovzdali cudzineckej polícii.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie