• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

V Bratislave otvorili nové odberné miesto Unilabs

V Bratislave otvorili nové odberné miesto Unilabs

Diagnostika pre samoplatcov na Západnom Slovensku bude opäť o niečo jednoduchšia.

29.6.2023 (SITA.sk) - V Bratislavskom komplexe N!DO otvorila diagnostická sieť Unilabs nové, moderné odberové centrum, ktoré je určené pre deti od 6 rokov a aj pre dospelých. Objednať sa dá online cez portál lab.online, ale aj priamo na mieste.

Niekedy nám telo dá jasne najavo čo mu chýba, poprípade čoho má prebytok. Signály, ktorými nás upozorňuje na problém môžu byť pre nás ale občas ťažko zrozumiteľné. Získať odpoveď na otázky ohľadne zdravotného stavu je teraz jednoduchšie a pohodlnejšie. Profesionálna laboratórna diagnostika bez čakania, v čase vami určenom, ktorá vám zaberie sotva 30 minút – to ponúka nové, moderné odberové centrum v Bratislave spoločnosti Unilabs Slovensko.

Záujemcovia o diagnostické testy rôzneho zamerania teraz môžu podstúpiť odbery aj v bratislavskom Novom Meste, v projekte N!DO, na križovatke Trnavskej cesty a Tomášikovej ulice.

Odberové centrum disponuje štyrmi miestnosťami so šiestimi odberovými kreslami. Pričom jedna je upravená pre komfortné odbery u detí, a to už od šesť rokov. To podstatné - doručenie výsledkov je už do jedného až dvoch dní od odberu – plne digitálne. Buď výsledok dostanú klienti ako sms link na výsledkovú listinu, alebo si ho nájdu v rozhraní objednávacieho systému. V prípade potreby tak majú klienti k dispozícii všetky informácie potrebné na správne rozhodovanie.

Ako nám povedala MUDr. Ivana Révayová zo spoločnosti Unilabs Slovensko, zákazníkom prinášajú prístup k laboratórnej diagnostike na svetovej úrovni, ku ktorej by sa inak dostali len s lekárskou indikáciou, dokonca niektoré testy bežne lekár ani nemôže predpísať. "Naším cieľom je, aby si človek v prípade podozrenia či v rámci prevencie bez zbytočného čakania mohol okamžite nechať vyšetriť rôzne rizikové parametre. Preto je veľmi dôležité, aby tieto testy boli dostupné. Sme radi, že môžeme otvoriť ďalšie odberové centrum v Bratislave a ešte viac zjednodušiť prístup k tejto forme zdravotnej starostlivosti."

Nové odberové centrum ponúka pre samoplatcov široký výber štandardných diagnostických laboratórnych testov z oblasti biochémie, mikrobiológie, imunológie, serológie, hematológie a genetiky, a to na základe odberov venóznej krvi (zo žily), ďalej moču (možné priamo na mieste), výterov, prípadne iných biologických vzoriek. Samotné testy spracovávajú pracoviská diagnostickej siete Unilabs Slovensko. Výsledky je odporúčané konzultovať s lekárom, klient však na nich priamo vidí, či má sledované parametre v poriadku, alebo v niečom nevyhovujú.

Klientom, ktorí sú si nie istí, ktoré testy či odbery im najlepšie odpovedia na otázku ohľadne ich zdravotného stavu, pomôžu pracovníci centra. Na základe vstupnej konzultácie ich klientovi vhodne nakombinujú a tým pokryjú jeho diagnostické potreby vyplývajúce zo zdravotných rizík a klinických príznakov. Na odbery možno prísť priamo bez objednania (služba "walk-in) bez akýchkoľvek žiadaniek, sprievodných alebo výmenných lístkov od lekárov. Rovnako jednoducho sa možno objednať z domu či práce cez internet na sk.lab.online.

Odberové centrum sa nachádza v novom projekte N!DO neďaleko jazera Kuchajda, Klientskeho centra a Fresh Marketu, na Trnavskej ceste 45, a je otvorené počas pracovných dní od 7:00 do 14:30. Vstup do odberového centra je z Tomášikovej ulice 45. Parkovanie je možné na vyhradenom a vyznačenom vonkajšom parkovisku pre klientov Unilabs v areáli N!DO, alebo aj v podzemnom parkovisku objektu N!DO (vjazd zboku) na mieste vyhradenom pre návštevy, či na verejných parkoviskách v okolí.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie