• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Uzavretá časť cesty I/9 pri Veľkých Bierovciach má tri riadne obchádzky a jednu alternatívnu (video+foto)

Uzavretá časť cesty I/9 pri Veľkých Bierovciach má tri riadne obchádzky a jednu alternatívnu (video+foto)

Pravdepodobne najvyužívanejšou bude podľa polície obchádzková trasa cez Trenčín.

Motoristi môžu v súvislosti s uzatvorením rekonštruovanej časti cesty I/9 pri Veľkých Bierovciach (okres Trenčín) využiť tri riadne a jednu alternatívnu obchádzkovú trasu. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Obchádzkové trasy

Pravdepodobne najvyužívanejšou bude podľa polície obchádzková trasa cez Trenčín. „Vedie popri obchodných centrách Tesco a Laugaricio a po novom moste ponad rieku Váh. Trvalé dopravné značenie, ktoré zakazuje vjazd nákladnej dopravy nad 12 ton, bude po dobu celkovej uzávierky dočasne prekryté alebo zdemontované,“ uviedla polícia.

Druhá obchádzková trasa po cestách II/515 a II/507 z Nového Mesta nad Váhom do Trenčianskych Stankoviec bude podľa polície slúžiť na odklonenie nákladnej dopravy smerom od Bratislavy a Nového Mesta nad Váhom len v jednom smere.

Odklonenie nákladnej dopravy

„Osobná doprava bude môcť využívať oba smery obchádzkovej trasy. Samotná obchádzková trasa vedie cez obce Rakoľuby, Beckov, Krivosúd-Bodovka a Trenčianske Stankovce,“ poznamenala polícia. Tretia obchádzková trasa poslúži na odklonenie nákladnej dopravy od Považskej Bystrice do Prievidze a opačným smerom.


Mosty cez rieku Váh a derivačný kanál, ktoré sa budú opravovať v rámci rekonštrukcie panelovej cesty I/9 Mníchová Lehota – Chocholná uzavreli v stredu 19. apríla vo večerných hodinách z dôvodu mimoriadnej situácie. Slovenská správa ciest avizuje, že uzávera potrvá do 30. augusta.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie