• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Útoky Smeru-SD sú podľa Čurillu smiešne a prácu na politickú objednávku odmieta

Útoky Smeru-SD sú podľa Čurillu smiešne a prácu na politickú objednávku odmieta

Predseda Smeru-SD Robert Fico dlhodobo tvrdí, že vyšetrovatelia NAKA, ktorí vyšetrujú mediálne známe kauzy, plnia politickú objednávku.

Útoky predstaviteľov strany Smer-SD voči vyšetrovateľom Národnej kriminálnej agentúry považuje jeden z nich, konkrétne Ján Čurilla za smiešne.

Predvolebná kampaň

Uviedol to v utorok pre médiá na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku, kde vypovedal v procese so svojím bývalým kolegom Jánom Kaľavským. Zároveň odmietol, že by vyšetrovatelia pracovali na politickú objednávku.

„Ja pána Kaliňáka, ani Fica, ani Blahu a im podobných som nikdy v živote nestretol, nerozprával som sa s nimi. Takže, keď si na mne a mojich kolegoch založili predvolebnú kampaň – nemyslím si, že je to dobré,“ povedal Čurilla.

Politická objednávka

V prípade zmeny mocenských pomerov v štáte, keby sa k moci dostali dnes stíhané osoby, očakáva vyšetrovateľ postavenie mimo službu. „Zákon im to umožňuje,“ dodal.


Predseda Smeru-SD Robert Fico dlhodobo tvrdí, že vyšetrovatelia NAKA, ktorí vyšetrujú mediálne známe kauzy, plnia politickú objednávku. Ich úlohou je podľa neho kriminalizovať opozíciu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie