• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Tragická nehoda pri obci Pribeta. O život prišla žena s manželom a dcérkou, prežilo iba batoľa (foto)

Tragická nehoda pri obci Pribeta. O život prišla žena s manželom a dcérkou, prežilo iba batoľa (foto)

K mimoriadne tragickej dopravnej nehode v okrese Komárno letel v nedeľu popoludní záchranársky vrtuľník z Nitry.

11.6.2023 (SITA.sk) - Ako informovala Zuzana Hopjaková z Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE, pri čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel za obcou Pribeta utrpeli dve osoby zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom. Jedno dieťa bolo na mieste resuscitované, žiaľ, neúspešne.

Nitrianski policajti neskôr informovali, že 37-ročný vodič vozidla Hyundai i30 z doposiaľ nezistených príčin pravdepodobne prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s vozidlom Volvo XC 90.

V Hyundai sa smrteľne zranil vodič, 31-ročná spolujazdkyňa a 8-ročné dievčatko. Z posádky tohto auta zrážku prežil len ročný chlapček, ktorý bol prevezený do nemocnice.

Vodič a spolujazdec vo Volve sa zranili ľahšie. Posádka záchranárskeho vrtuľníka si do svojej starostlivosti prevzala 56-ročného pacienta z druhého vozidla, ktorý nárazom utrpel poranenie hrudníka. Po poskytnutí neodkladného zdravotného ošetrenia bol pacient preložený na palubu vrtuľníka a v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky prevezený do FN v Nitre. Ďalší zranení ostali v starostlivosti pozemných záchranárov.

"Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania," dodal polícia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie