• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Tragédia v Kalifornii, trojročné dieťa nešťastnou náhodou zastrelilo svojho ročného súrodenca

Tragédia v Kalifornii, trojročné dieťa nešťastnou náhodou zastrelilo svojho ročného súrodenca

Podľa organizácie Everytown for Gun Safety sa už tento rok v Spojených štátoch stalo viac ako 200 neúmyselných strelieb deťmi.

18.7.2023 (SITA.sk) - Trojročné dieťa v južnej Kalifornii nešťastnou náhodou postrelilo a zabilo svojho ročného súrodenca. Informovali o tom tamojšie úrady.

Streľbu nahlásili v pondelok okolo 7:30 ráno miestneho času v meste Fallbrook, ktoré sa nachádza asi 90 kilometrov severne od San Diega.

Hasiči podľa úradu šerifa okresu San Diego odviezli dievčatko do nemocnice Palomar, kde ho však o hodinu neskôr vyhlásili za mŕtve.

Identity detí a rodiny hneď nezverejnili. Detektívi z oddelenia vrážd pracujú na zhromažďovaní ďalších informácií o okolnostiach prípadu a informovali aj okresnú prokuratúru.

Podľa organizácie Everytown for Gun Safety sa už tento rok v Spojených štátoch stalo viac ako 200 neúmyselných strelieb deťmi, vrátane ďalších šiestich v Kalifornii.

Viac k téme: Deti, Streľba, Tragédia
Zdroj: SITA.sk - Tragédia v Kalifornii, trojročné dieťa nešťastnou náhodou zastrelilo svojho ročného súrodenca © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie