• Dnes je: Streda 28. februára 2024 meniny má Zlatica

Švicpanel, ceplolap či chyžotop. Energetické zariadenia môžu mať aj originálne názvy

Švicpanel, ceplolap či chyžotop. Energetické zariadenia môžu mať aj originálne názvy

Lapanie cepla (chytanie tepla) inšpirovalo súťažiaceho, ktorý vymyslel východniarsky termín pre tepelné čerpadlo z ponuky VSE TermoTeam.

Spoločnosť Východoslovenská energetika ponúka svojim zákazníkom energetické zariadenia s originálnymi názvami. U východoslovenských energetikov si tak môžete zakúpiť švicpanel, ceplolap či chyžotop.

Skombinovať slovo svieť (švic) a panel napadlo súťažiacemu, ktorý vymyslel víťazný názov pre fotovoltiku.

„Švicpanel môžete získať s cenou už od 5 308 eur. Zadarmo získate aj poradenstvo s výberom vhodného riešenia, odbornú montáž, dopravu produktu na miesto montáže alebo zľavu na Virtuálnu batériu,“ informovali energetici.

Lapanie cepla (chytanie tepla) inšpirovalo súťažiaceho, ktorý vymyslel východniarsky termín pre tepelné čerpadlo z ponuky VSE TermoTeam. „Aj tepelné čerpadlo, a švicpanel po našom, môžete získať už od 7 024 eur. Navyše získate aj profesionálne poradenstvo a našu pomoc pri získaní štátnej dotácie ministerstva životného prostredia,“ podotkli východoslovenskí energetici.

Správne a ideálne vytopená chyža (miestnosť) je základom pohody a komfortu počas chladných dní. „Vyberte si svoj chyžotop, teda plynový kotol, ktorý začína na cene 2 099 eur a získajte k nemu aj riešenie na mieru pre novostavby, rekonštrukcie či staršie elektrické rozvody,“ konštatovala Východoslovenská energetika.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 28. február 2024

horoskopy na dnes stredu 28 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

Býk 21.4. - 21.5.

V tomto prípade vám smola prinesie objav nových netušených spôsobov riešení, ktoré budete vedieť využiť vo svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.
Všetky Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie