• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Stranu Demokrati posilní uznávaný jadrový fyzik Sitár (video)

Stranu Demokrati posilní uznávaný jadrový fyzik Sitár (video)

Vysvetlil tiež, prečo si vybral stranu Demokrati.

1.6.2023 (SITA.sk) - Stranu Demokrati posilní Branislav Sitár. Uviedol to na štvrtkovej tlačovej besede predseda strany Eduard Heger.

Sitár je vo svete uznávaným jadrovým fyzikom a členom CERNu (Európska organizácia pre jadrový výskum), kde pôsobí už dlhé roky a bol zvolený za viceprezidenta rady CERNu.

„O veľkosti, kapacite a uznávanosti vo svete pána profesora svedčí aj to, že je jediný zástupca SR v Európskom strategickom fóre pre výskumné infraštruktúry," uviedol Heger a doplnil, že Sitár je silnou posilou do tímu pre oblasť vedy a výskumu.

„Som vedec a budem aj hovoriť ako vedec. Čo je veľmi dôležité, že vedci sa nepozerajú na to, kto čo hovorí, aké sú názory, ale pozerajú sa na fakty. Fakty u sa u nás preverujú naozaj veľmi dôkladne. Myslím si, že to je veľmi dôležité aj v politike. Aby sme nehovorili nejaké dojmy alebo dokonca lži, ale aby sme sa držali faktov a pravdy," vyhlásil Sitár.

Vysvetlil, že stranu Demokrati si vybral preto, lebo jej členovia rozmýšľajú podobným spôsobom. „Chcú pravdu, a nielen, že o tom rozmýšľajú, ale to aj robia," uzavrel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie