• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

SNS vyzýva Budaja, aby sa vzdal ministerskej funkcie. Bohapusté likvidovanie Slovenskej republiky musí skončiť

SNS vyzýva Budaja, aby sa vzdal ministerskej funkcie. Bohapusté likvidovanie Slovenskej republiky musí skončiť

SNS je toho názoru, že Budaj od začiatku ukazoval svoju nekompetentnosť vo funkcii a jeho nerozhodnosť.

5.5.2023 (SITA.sk) - Slovenská národná strana (SNS) vyzýva ministra životného prostredia Jána Budaja (Demokrati) aby sa vzdal ministerskej funkcie. Za kauzu ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Samuela Vlčana je podľa národniarov šéf envirorezortu zodpovedný rovnako, ako samotný Vlčan. Strana to uviedla vo svojom stanovisku.

Apelovala tiež na prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby vymenovala úradnícku vládu. Podľa SNS musí „bohapusté likvidovanie Slovenskej republiky" okamžite skončiť.

Neexistuje štát, kde kamaráti v ministerských funkciách verejne pomáhajú firmám svojich blízkych. Ján Budaj by mal bezodkladne odísť zo svojej funkcie," uvádza SNS.

Prideliť 1,4 mil. eur priateľskej firme považujeme za typický príklad konania tejto vlády," dodala strana. SNS je toho názoru, že Budaj od začiatku ukazoval svoju nekompetentnosť vo funkcii a jeho nerozhodnosť a rozhodnutia viedli k škodám pri ochrane životného prostredia. Ako príklad uviedli skládku vo Vrakuni.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie