• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

SNS bude uvažovať o vlastnom kandidátovi na prezidenta, tvrdí predseda národniarov Danko (video)

SNS bude uvažovať o vlastnom kandidátovi na prezidenta, tvrdí predseda národniarov Danko (video)

Dodal, že si myslí, že by bolo dobré, ak by kandidoval predseda strany Smer-SD Robert Fico.

12.11.2023 (SITA.sk) - Slovenská národná strana (SNS) bude uvažovať o vlastnom kandidátovi na prezidenta, ak sa koalícia nezhodne na spoločnom kandidátovi.

V diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) to uviedol predseda národniarov Andrej Danko. Dodal, že si myslí, že by bolo dobré, ak by kandidoval predseda strany Smer-SD Robert Fico.

V hnutí Progresívne Slovensko (PS) sa o prípadnej nominácii na post prezidenta bude podľa jeho predsedu Michala Šimečku diskutovať na predsedníctve strany a následne sa vyjadria.

Danko sa tiež vyjadril k svojim vyjadreniam o zmene priamej voľby prezidenta občanmi na voľbu hlavy štátu Národnou radou SR. Šéf SNS si nemyslí, že sa mu podarí presadiť voľbu prezidenta parlamentom.

Poukázal na to, že to tak je napríklad v Maďarsku a iných štátoch, a nemyslí si, že je to nejaký problém. Doplnil, že ak by to tak bolo, hlava štátu by si nemohla dovoliť to, čo urobila Zuzana Čaputová s Rudolfom Huliakom (prezidentka odmietla vymenovať nominanta SNS Huliaka na post ministra životného prostredia a trvala na inej nominácii, napokon envirorezortu šéfuje Tomáš Taraba - pozn. SITA).

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie