• Dnes je: Utorok 12. decembra 2023 meniny má Otília

Slovákov čaká dvojdňová policajná akcia Aktívny štít, zameria sa na bezpečnosť železničnej dopravy

Slovákov čaká dvojdňová policajná akcia Aktívny štít, zameria sa na bezpečnosť železničnej dopravy

Počas akcie bude prebiehať aj pátranie po osobách a veciach.

29.6.2023 (SITA.sk) - V štvrtok a v piatok 30. júna bude prebiehať policajná akcia pod názvom „Aktívny štít“. Zameraná bude na preventívne pôsobenie v oblasti bezpečnosti železničnej dopravy. Informuje o tom v tlačovej správe prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Policajti budú dohliadať na dodržiavanie zákonom stanoveného konania cestujúcich, ako i zamestnancov železničných spoločností, a to vo vlakoch osobnej prepravy aj v priestoroch železničných staníc.

Policajti zaradení do tohto výkonu služby budú tiež dohliadať na dodržiavanie zákazu prechádzať cez železničnú dráhu mimo určeného priechodu alebo železničného priecestia,“ uviedla v závere Ligdayová.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie