• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Šimon Nemec je pripravený a zaslúži si hrať v NHL, tvrdí expert. Veľký skok z extraligy do AHL mu nerobil problém

Šimon Nemec je pripravený a zaslúži si hrať v NHL, tvrdí expert. Veľký skok z extraligy do AHL mu nerobil problém

Nemca zvolili do All-Star tímu nováčikov a od svojho klubu dostal Cenu Iana Andersona za najväčšie zlepšenie počas ročníka.

14.7.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový obranca Šimon Nemec v minulej sezóne ukázal, prečo si ho klub New Jersey Devils vybral na vlaňajšom drafte nováčikov do zámorskej NHL z druhého miesta.

V tíme Utica Comets z nižšej AHL podával podľa Stevena Ellisa z portálu Daily Faceoff také dobré výkony, že si zaslúži postúpiť o úroveň vyššie a v nasledujúcom ročníku si zahrať v profilige.

Nemec nazbieral v drese Comets spolu 34 bodov (12+22) v 65 zápasoch. V počte gólov aj bodov stanovil nové rekordy súťaže pre obrancu do 19 rokov, v produktivite o jeden bod prekonal predošlé historické maximum Davea Maloneyho zo sezóny 1974/1975.

Zvolili ho do All-Star tímu nováčikov a od svojho klubu dostal Cenu Iana Andersona za najväčšie zlepšenie počas ročníka.

"Nemec je vysoko hodnotený mladý obranca s obrovským potenciálom. V uplynulej sezóne patril medzi opory v Utice. Predtým odohral niekoľko sezón v mužskej súťaži a aj keď do AHL je to veľký skok zo slovenskej extraligy, nezdalo sa, že by mal s tým problém. Devils majú v systéme dobrých mladých obrancov, vrátane Lukea Hughesa, ale aj Nemec je už pripravený," myslí si Ellis.

Viac k téme: AHL, NHL
Zdroj: SITA.sk - Šimon Nemec je pripravený a zaslúži si hrať v NHL, tvrdí expert. Veľký skok z extraligy do AHL mu nerobil problém © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie