• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Ruská armáda útočí na Kupiansk v Charkovskej oblasti, boje sú extrémne intenzívne 

Ruská armáda útočí na Kupiansk v Charkovskej oblasti, boje sú extrémne intenzívne 

Niektoré pozície v posledných dňoch niekoľkokrát zmenili majiteľa.

9.8.2023 (SITA.sk) - Ruská armáda si vybrala kupiansky front v Charkovskej oblasti za hlavnú oblasť svojej ofenzívy. Vytvorili tam ofenzívnu skupinu zostavenú z ôsmich úderných jednotiek a v oblasti sú intenzívne boje, pričom niektoré pozície v posledných dňoch niekoľkokrát zmenili majiteľa. Pre web Ukrajinská pravda to povedal veliteľ ukrajinských pozemných síl generálplukovník Oleksandr Syrskyj.

„Cieľom nepriateľa je prelomiť obranu našich vojakov a postupovať priamo na Kupiansk. Boje sú teraz extrémne intenzívne. Niektoré pozície niekoľkokrát zmenili majiteľa,“ povedal Syrskyj.

„Naši vojaci statočne držia obranu a odrážajú všetky pokusy nepriateľa o postup,“ zdôraznil.

Syrskyj ďalej uviedol, že počas návštevy frontu s veliteľmi diskutoval o možných budúcich akciách Rusov a možnostiach obrancov. Výsledkom je podľa neho prijatie všetkých nevyhnutných rozhodnutí. Predovšetkým ide o dodatočné posilnenie vojenských jednotiek všetkou nutnou technikou a personálom.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie