• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Rusi rozptýlili svoje vojenské lode v Čiernom mori, podľa Ukrajincov sa obávajú ich námorných dronov

Rusi rozptýlili svoje vojenské lode v Čiernom mori, podľa Ukrajincov sa obávajú ich námorných dronov

Ruské vojenské lode sa údajne snažia schovať za oblasťami používanými civilnými plavidlami.

18.8.2023 (SITA.sk) - Rusko rozptýlilo svoje námorné sily v Čiernom mori medzi juhovýchodným pobrežím polostrova Krym a ruským prístavom Novorossijsk pre obavy z úderov zo strany ukrajinských námorných dronov.

Povedala to v piatok hovorkyňa južného velenia ukrajinskej armády Natalia Humeňuková. Poukázala tak na rastúce znepokojenie ruských námorných síl z ukrajinských dronov Sea Baby (Morské dieťa).

Informuje o tom web Kyiv Independent.


Podľa správy CNN z 15. augusta sa k zodpovednosti k útoku na Krymský most zo 17. júla prihlásila Bezpečnostná služba Ukrajiny (SBU), pričom použila experimentálny námorný dron s názvom Sea Baby.


Štvrtého augusta sa terčom útoku stala námorná základňa Novorossijsk, pričom bola vážne poškodená výsadková loď Olenegorskij Gorňak. Niekoľko médií uvidelo, že útok podnikli SBU a ukrajinské námorníctvo s použitím námorných dronov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie