• Dnes je: Streda 21. februára 2024 meniny má Eleonóra

Rusi nebudú žiť pokojne, pred Dňom nezávislosti Ukrajiny by sa mali začať báť

Rusi nebudú žiť pokojne, pred Dňom nezávislosti Ukrajiny by sa mali začať báť

14.8.2023 (SITA.sk) - Ako referuje web Ukrajinská pravda, povedal to predstaviteľ ukrajinských spravodajských služieb Vadym Skibickyj, ktorý zároveň dodal, že v tento deň by sa mali báť aj Rusi.

„V Deň nezávislosti Ukrajiny sa agresívne Rusko môže uchýliť k ďalšiemu aktu raketového terorizmu. Môže sa to stať o deň skôr alebo neskôr. Alebo to môže trvať niekoľko dní a môže to mať niekoľko vĺn.

Vlastne si nemyslím, že to niekoho z Ukrajincov môže prekvapiť,“ povedal Skibickyj a dodal: „Nie v ukrajinských mestách, ale v Rusku by sa pred dňom našej nezávislosti, ako v ktorýkoľvek iný deň, mali obávať, pretože kým budú okupanti na našej pôde, Moskovčania neuvidia ani nepocítia pokojný život.“

Skibickyj tvrdí, že „Deň nezávislosti Ukrajiny je najvýznamnejším štátnym sviatkom“.

„Mnoho generácií Ukrajincov bojovalo za štátnosť a táto hodnota motivuje súčasných bojovníkov za slobodu a oslobodenie Ukrajiny do ďalšej tvrdej a kreatívnej práce,“ podotkol Skibickyj.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie