• Dnes je: Pondelok 04. marca 2024 meniny má Kazimír

Rusi formujú útočné jednotky a pokúsia sa okupovať mesto Kupiansk, upozorňujú Ukrajinci

Rusi formujú útočné jednotky a pokúsia sa okupovať mesto Kupiansk, upozorňujú Ukrajinci

Rusi majú pri meste Lyman v Doneckej oblasti a pri meste Kupiansk v Charkivskej oblasti nasadených približne 100-tisíc vojakov a eskalujú frekvenciu útokov.

7.9.2023 (SITA.sk) - Ruská armáda formuje útočné jednotky a pokúsi sa okupovať ukrajinské mesto Kupiansk v Charkivskej oblasti na východe krajiny. Povedal to vo štvrtok šéf vojenskej administratívy Charkivskej oblasti Oleh Synjehubov.

„Nepriateľ pokračuje vo formovaní úderných jednotiek. V súčasnosti majú za cieľ zaútočiť na kupianskom fronte. Budú sa snažiť okupovať mesto Kupiansk, ale sme presvedčení, že sa im to nepodarí, pretože na bojisku nedosahujú úspechy," vyjadril sa Synjehubov. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Šéf tlačovej služby Východného zoskupenia síl ukrajinskej armády Iľja Jevlaš v závere augusta konštatoval, že ruské okupačné sily pri meste Lyman v Doneckej oblasti a pri meste Kupiansk v Charkivskej oblasti majú nasadených približne 100-tisíc vojakov a eskalujú frekvenciu útokov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. marec 2024

horoskopy na dnes pondelok 4 marec 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. marec 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nepreceňujte svoje možnosti. Súčasné aspekty môžu vyvolať problémy v zdravotnom stave. Je možné, že budete musieť zmeniť doterajší spôsob života. Bude to na váš prospech.

Býk 21.4. - 21.5.

K novým úlohám pristupujte pokojne. Impulzívne konanie by mohlo všetko iba skomplikovať. Nemalo by vám robiť väčší problém zvládnuť aj zložitejšie práce. Zbytočne neodbiehajte od problému.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Urobte čo sa dá, aby ste dokázali, že problematiku ovládate. Zasaďte sa za to, čo sledujete a prevezmite na seba aj zodpovednosť. Alibizmus nie je namieste.

Rak 22.6. - 22.7.

Dávajte si pozor, aby ste nespôsobili rozvrat medzi osobami v okolí. Vaše protichodné pocity vás do takého konfliktu môžu zamotať. Vyjadrujte sa opatrnejšie.
Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. marec 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie