• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Real Madrid prišiel nielen o Eduarda Camavinga, ale aj o Viníciusa Júniora minimálne do januára (foto)

Real Madrid prišiel nielen o Eduarda Camavinga, ale aj o Viníciusa Júniora minimálne do januára (foto)

Dvadsaťtriročný Vinícius Júnior v aktuálnom ligovom ročníku strelil štyri góly, ďalšie dva pridal v pohárovej Európe.

19.11.2023 (SITA.sk) - Španielsky futbalový veľkoklub Real Madrid utrpel poriadne straty počas novembrovej pauzy vyhradenej pre potreby národných tímov.

Natrhnutý sval

Zranenie kolena na istý čas vyradilo z hry francúzskeho stredopoliara Eduarda Camavingu a zlé správy dostalo vedenie "bieleho baletu" aj z Brazílie.

Krídelník Vinícius Júnior, ktorý sa zranil ešte vo štvrtok v zápase proti výberu Kolumbii juhoamerickej časti kvalifikácie o postup na MS 2026, si natrhol sval v ľavej nohe a do súťažného diania už v tomto kalendárnom roku asi nezasiahne.

Vedenie Realu síce nezverejnilo predpokladanú dobu liečenia jednej zo svojich ofenzívach hviezd, no podobné zranenia hráčov vyradia z hry približne na dva mesiace. Vinícius by teda mohol byť v poriadku v polovici januára 2024.

Istý postup

"Má natrhnutý dvojhlavý stehenný sval, čo ovplyvňuje aj šachu zadného stehenného svalu," uviedli predstavitelia madridského klubu.

Real Madrid už má istotu postupu zo skupinovej časti Ligy majstrov do vyraďovačky, v La Lige je po trinástich kolách druhý s mankom dvoch bodov na vedúcu Gironu a náskokom dvoch bodov pred FC Barcelona.

Brazílčania sú v boji o svetový šampionát zatiaľ na piatej pozícii, z piatich duelov nazbierali iba sedem bodov. V utorok v Riu de Janeiro na slávnej Maracane hostia lídra juhoamerickej kvalifikácie Argentínčanov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie