• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Putin je „úbohá a nudná osoba z Kremľa“, reaguje Poľsko na vyhlásenia o Stalinovi a predvolá ruského veľvyslanca

Putin je „úbohá a nudná osoba z Kremľa“, reaguje Poľsko na vyhlásenia o Stalinovi a predvolá ruského veľvyslanca

Putin v piatok vyhlásil, že „západná časť Poľska je darom Stalina pre krajinu“.

22.7.2023 (SITA.sk) - Poľsko si na ministerstvo zahraničných vecí predvolá ruského veľvyslanca po tom, čo ruský vodca Vladimir Putin povedal, že Stalin údajne „daroval“ Poľsku územia. Na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter to uviedol poľský premiér Mateusz Morawiecki.

Stalin bol vojnový zločinec, zodpovedný za smrť státisícov Poliakov. O historickej pravde nemožno pochybovať. Na ministerstvo zahraničných vecí bude predvolaný veľvyslanec Ruskej federácie,“ napísal Morawiecki.

Putin v piatok vyhlásil, že „západná časť Poľska je darom Stalina pre krajinu“ a Poľsko by malo byť vďačné Sovietskemu zväzu za „obnovenie nezávislosti“.

Splnomocnenec poľskej vlády pre bezpečnosť informačného priestoru Stanisław Żaryn v nadväznosti na Putinove vyhlásenia označil ruského vodcu za „úbohu a nudnú osobu z Kremľa“ šíriacu lži o vojne na Ukrajine.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie