• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Prvá verzia programového vyhlásenia vlády je hotová. Fico povedal, kedy budú rokovania (video)

Prvá verzia programového vyhlásenia vlády je hotová. Fico povedal, kedy budú rokovania (video)

Predseda vlády SR Robert Fico.

Predseda vlády Robert Fico (Smer-SD) informoval, že finišujú s programovým vyhlásením vlády a hotová je jeho prvá verzia.

Predseda vlády by tak chcel, aby sa o programovom vyhlásení vlády rokovalo v parlamente už budúci týždeň.

Na vláde by sa tak o ňom mohlo rokovať 14. novembra a v Národnej rade SR v stredu 15. novembra a vo štvrtok 16. novembra. Premiér o tom informoval vo štvrtok vo svojom vyhlásení na ministerstve životného prostredia.

Ficova vláda zrejme rozdelí RTVS, je to vraj väčšinová politická vôľa

Súčasťou programového vyhlásenia vlády bude s vysokou pravdepodobnosťou aj rozdelenie RTVS na samostatnú televíziu a rozhlas. Pre portál Aktuality to povedal predseda výboru pre kultúru a médiá Roman Michelko (SNS). Poslanec zatiaľ nevedel povedať, kedy k rozdeleniu príde, s určitosťou to však nebude v januári 2024.

Návrh do parlamentu nepríde v skrátenom legislatívnom konaní, podľa predsedu výboru to bude štandardný legislatívny proces so širokou diskusiou.


„Možno to bude k 1. januáru 2025, možno k 1. októbru, ťažko povedať. Je to jeden z bodov, o ktorom sa vážne rozpráva a kde si myslím, že je väčšinová politická vôľa,“ povedal.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie