• Dnes je: Nedeľa 01. augusta 2021 meniny má Božidara

Preukázateľne klame a je užitočným idiotom Putinovej vlády, pustila sa Ďuriš Nicholsonová do Matoviča

Preukázateľne klame a je užitočným idiotom Putinovej vlády, pustila sa Ďuriš Nicholsonová do Matoviča

Igor Matovič by mal podľa Lucie Ďuriš Nicholsonovej odísť nielen z postu ministra financií, ale možno aj z politiky celkovo.

16.4.2021 (Webnoviny.sk) - Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová (ECR) vo svojom profile na sociálnej sieti uviedla, že podpredseda vlády a minister financií Igor Matovič (OĽaNO) by mal odísť nielen z postu ministra financií, ale možno aj z politiky celkovo.

Matovič podľa nej poškodzuje dobré meno Slovenska, dehonestuje novinárov a preukázateľne klame.

„Ukazuje prstom na Ivana Korčoka (nom. SaS) a Martina Klusa (SaS) a nazýva ich idiotmi, pritom užitočným idiotom Putinovej vlády je on sám.

Dnes je to Igor Matovič, ktorý preukázateľne klame tak, že by sa za to nemuseli hanbiť ani Fico a Kaliňák. Matovič musí odísť z vlády, najlepšie z politiky. Len nájsť toho, kto ho k tomu prinúti. Premiér Heger, ani koaliční partneri to asi nebudú, že?,“ napísala Ďuriš Nicholsonová.Prestala som sledovať domácu politiku, lebo som to už nedávala. Veľa som pracovala v EP, učila sa s deťmi, chodila na bicykli a snažila sa vyliečiť si boľavý chrbát. Bolo to fajn obdobie.

Dnes som si pozrela tlačovku ministra financií alebo skutočného šéfa vlády alebo čo to vlastne Igor Matovič je. Radšej som to robiť nemala. Stále som myslela na to, že si pamätám také časy:


Keď Andrej Danko, Miroslav Číž, Jarjabek alebo Blaha urážali ženy. Tie v parlamente, ale aj mimo neho a v prvej línii odboja stál Igor Matovič a kričal na nich, že sú primitívi, ktorí si trúfnu na slabšie ženy, ale nie na seberovných.


Keď Andrej Danko a Blaha velebili Rusko a robili rohožky pre Putinových rytierov zo sankčných zoznamov a ako užitoční trollovia šírili nezmysly zo Sputnika, bol to opäť Igor Matovič, ktorý ich za to zvykol kritizovať.


Keď Andrej Danko klamal o svojej rigoróznej práci, bol to Igor Matovič, ktorý naňho ukazoval ako na klamára a plagiátora a vyzýval ho na odstúpenie.

Ja som vtedy stála po boku Igora Matoviča.


Dnes by som sa vedľa neho už nepostavila. Hanbila by som sa. Som rada, že som odišla zo SaS a nemusím spolu s nimi zdieľať ich nezávideniahodnú pozíciu – pozíciu tých, ktorí teraz už naozaj len držia balónik.


Dnes je to Igor Matovič, ktorý úplne nepochopiteľne útočí na ženu – riaditeľku ŠÚKL a nezmyselne sa na ňu snaží presunúť zodpovednosť za kauzu Sputnik V.

Dnes je to Matovič, ktorý vážne poškodzuje meno Slovenska vo svete, vrátane EÚ


Ukazuje prstom na Ivana Korčoka a Martina Klusa a nazýva ich idiotmi, pritom užitočným idiotom Putinovej vlády je on sám.


Dnes je to Igor Matovič, ktorý preukázateľne klame tak, že by sa za to nemuseli hanbiť ani Fico a Kaliňák.


Dnes je to Igor Matovič, ktorý dehonestuje novinárov, útočí na nich a skrýva sa pred nimi.


Igor Matovič je hanba vlády zmeny, ktorá mala priniesť novú politickú kultúru. A je najväčším dôvodom, pre ktorý rastie už nielen Pellegrini a Fico, ale ešte aj ten Danko, ktorý by za normálnych okolností plával medzi ostatným politickým planktónom.

Ak tu nevznikne jedna slušná alternatíva voči bývalým a súčasným vládnym stranám, nie nejaká 7% strana, ale silná strana so silným lídrom, už čoskoro budeme tam kde sme boli – budeme čiernym miestom na mape Európy. A poďakovať sa potom môžme Igorovi Matovičovi.

Matovič musí odísť z vlády, najlepšie z politiky. Len nájsť toho, kto ho k tomu prinúti. Premiér Heger, ani koaliční partneri to asi nebudú, že?

Zdroj: Facebook Lucia Ď. Nicholsonová

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie