• Dnes je: Nedeľa 24. októbra 2021 meniny má Kvetoslava

Potraviny KRAJ získali medzinárodné ocenenie „Priateľ zákazníkov“ za vynikajúci zákaznícky prístup

Potraviny KRAJ získali medzinárodné ocenenie „Priateľ zákazníkov“ za vynikajúci zákaznícky prístup

Potraviny Kraj získali medzinárodné ocenenie Priateľ zákazníkov (Customers' Friend - Because It’s You We Care About), ktoré udeľuje medzinárodná organizácia ICERTIAS za vynikajúci vzťah firmy so svojimi zákazníkmi.

17.12.2019 (Webnoviny.sk) - Ocenenie udeľuje na základe podrobného výskumu a po komplexnej analýze.

Organizácia ICERTIAS skúma pri udeľovaní cien Customers Friend celkový obraz a vnímanie spoločnosti, jej vzťah so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami, či kvalitu ponúkaných produktov a služieb. Firmy nominované na ocenenie podliehajú prísnemu výberu a komplexnej kontrole. Ocenená spoločnosť musí preukázať, že zákazníkom poskytuje prémiové služby. Potraviny KRAJ prešli podrobným overovacím procesom, ktorý sa zameriaval na reputáciu a komunikáciu spoločnosti, skúsenosti zákazníkov a dôveru.

Analýza prebieha pomocou sekundárnych výskumných metód predpísaných Medzinárodnou obchodnou komorou (ICC) a ESOMAR (Európske združenie pre marketingový výskum a výskum verejnej mienky). "KRAJ splnil všetky podmienky na udelenie prestížneho ocenenia "Priateľ zákazníkov" a zaviazal sa udržiavať vynikajúci, vzorný vzťah so svojimi zákazníkmi, partnermi a zamestnancami aj v budúcnosti," hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Terno real estate Stanislav Čajka.

ICERTIAS (International certification associaton) & je medzinárodná organizácia so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá sa zaoberá výskumom trhu a& certifikáciou. Objavuje, certifikuje a odmeňuje spoločnosti, produkty a služby najvyššej kvality. Pôsobí vo viac ako 40 krajinách sveta. www.icertias.com

O sieti potravín KRAJ

Kraj prevádzkuje spoločnosť TERNO real estate od marca 2018. Sieť ponúka široký výber slovenských a regionálnych produktov ako aj potraviny pre ľudí s aktívnym životným štýlom a potravinovými intoleranciami. V súčasnosti už funguje 18 predajní a plánuje sa ďalšia expanzia.

Spoločnosť TERNO real estate prevádzkuje aj sieť predajní Terno a Moja Samoška.

Inzercia

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie