• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Posilní Bayern Mníhcov kapitán anglickej reprezentácie? Hoeness je o tom presvedčený

Posilní Bayern Mníhcov kapitán anglickej reprezentácie? Hoeness je o tom presvedčený

Hoeness priznal, že rozhovory s Levym boli náročné a povesť funkcionára, s ktorým sa rokuje ťažko, má právom.

16.7.2023 (SITA.sk) - Čestný prezident nemeckého futbalového klubu FC Bayern Mníchov Uli Hoeness je presvedčený, že kapitán anglickej reprezentácie Harry Kane prestúpi počas tohtoročného leta z Tottenhamu Hotspur do bavorského veľkoklubu. V tréningovom kempe Bayernu v sobotu povedal novinárom, že Kane chce pokračovať v kariére v Mníchove a momentálne trvajú rokovania medzi oboma klubmi.

Kane je rozhodnutý

Hoeness tvrdí, že člen dozornej rady Karl-Heinz Rummenigge a výkonný riaditeľ Jan-Christian Dreesen hovorili s Kaneom a jeho zástupcami, pričom momentálne vedú rozhovory so šéfom „Spurs“ Danielom Levym.

„Až doteraz to bolo tak, že Harry vo všetkých rozhovoroch jasne signalizoval, že je rozhodnutý. A ak to tak zostane, potom ho dostaneme. Následne bude musieť Tottenham ustúpiť,“ vyhlásil Hoeness.

Podľa niekdajšieho nemeckého reprezentanta Tottenham neodmietne ponuku vo výške 80 alebo 90 miliónov eur za hráča, ktorému o rok skončí súčasný kontrakt. Dodal, že Kane navyše chce hrať v európskych pohárových súťažiach. Tottenham v uplynulej sezóne 2022/2023 obsadil v anglickej Premier League ôsme miesto a nekvalifikoval sa do pohárovej Európy. Naopak, Bayern získal bundesligový titul a opäť sa predstaví v Lige majstrov.

Povesť funkcionára má právom

„Je šikovný. Nebaví sa o cene. V prvom rade ho musíme dostať tak ďaleko, aby sme určili cenu. Samozrejme, hrá o čas, je dôvtipný a podľa mňa je super profesionál. Mám ho naozaj rád,“ poznamenal Hoeness a naznačil, že Bayern sa s Levym nakoniec dohodne: „Myslím si, že toto sú ľudia, ktorí túto prácu nerobia od včera.“

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie