• Dnes je: Utorok 18. mája 2021 meniny má Viola

Polícii sa podarilo vypátrať Štefana Harabina, ku vchodovým dverám sa však nepriblížil

Polícii sa podarilo vypátrať Štefana Harabina, ku vchodovým dverám sa však nepriblížil

Pátranie bolo po bývalom predsedovi Najvyššieho súdu SR vyhlásené kvôli nepreberaniu písomností na pošte, medzi ktorými malo byť aj obvinenie voči je ho osobe.

14.4.2021 (Webnoviny.sk) - Polícia vypátrala bývalého predsedu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina. Ten jej však neotvoril vchodové dvere. Informáciu priniesol spravodajský portál televízie Markíza Tvnoviny.sk.

Podľa portálu polícia vyhlásila po Harabinovi pátranie z dôvodu, že si na pošte nepreberal písomnosti od polície. Podľa informácií portálu Tvnoviny.sk má byť medzi písomnosťami, ktoré mu chce polícia doručiť, aj obvinenie.

To má súvisieť s protivládnymi protestami zo 17. novembra 2020, na ktorých Harabin vyzýval ľudí, aby si dali dolu rúško. Hoci dnes bývalý prezidentský kandidát nepustil políciu cez vchodové dvere bytového domu, po krátkej chvíli sa objavil pred domom.

„Prečo tu nie sú policajti? Veď keď po mne pátrajú, tak musia sledovať môj dom a keď vyjdem z domu, tak už by som bol vypátraný,“ povedal pre Tvnoviny.sk Harabin.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie