• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Podľa Gröhlinga je parlament „besný a odtrhnutý z reťaze“. Voličstvo by sa malo pozerať, čo poslanci predvádzajú

Podľa Gröhlinga je parlament „besný a odtrhnutý z reťaze“. Voličstvo by sa malo pozerať, čo poslanci predvádzajú

SaS podľa neho podporovala zákony, na ktoré sú naviazané prostriedky z Plánu obnovy.

23.4.2023 (SITA.sk) - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) podporovala v Národnej rade (NR) SR zákony, na ktoré sú naviazané prostriedky z Plánu obnovy, povedal poslanec NR SR Branislav Gröhling v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12.

K blížiacej sa schôdzi parlamentu uviedol, že diskusia o návrhoch ešte bude prebiehať.

Dodal, že by bol rád, keby si voličstvo pozrelo, čo predvádzajú ostatní poslanci, spomenul napríklad zákaz nedeľného predaja. Parlament je podľa neho „besný a odtrhnutý z reťaze" a nevie, čo sa počas schôdze bude diať.

Dočasne poverená ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) dúfa, že reformy potrebné na čerpanie prostriedkov z Plánu obnovy prejdú parlamentom. Jej politický subjekt prináša na schôdzu návrh na úpravu paragrafu 363 a podľa Remišovej plánujú hlasovať aj za ďalšie návrhy na úpravu daného paragrafu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie