• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Pellegrini hovorí o otvorenej vojne v bezpečnostných zložkách štátu, výsledkom je zmätok (video)

Pellegrini hovorí o otvorenej vojne v bezpečnostných zložkách štátu, výsledkom je zmätok (video)

Nová vláda sa podľa neho musí zaoberať problémami ľudí, ako zdražovanie, potraviny, energie, zdravotníctvo a regióny.

20.8.2023 (SITA.sk) - Posledné volebné obdobie sprevádza otvorená vojna v bezpečnostných zložkách štátu. Uviedol to predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini s tým, že pár týždňov pred voľbami, keď ľudia potrebujú počuť, čo ponúkajú jednotlivé strany, graduje policajná mašinéria.

„Ide zjavne pozatvárať všetkých, ktorí upozorňujú na jej početné prešľapy. Výsledkom je zmätok, v ktorom ľudia neveria štátu ani jeho inštitúciám a úprimne sa desia predstavy, že by niečo podobné malo pokračovať aj po voľbách," uviedol Pellegrini a dodal, že strana Hlas urobí v bezpečnostných zložkách poriadok.

Vláda sa musí zaoberať problémami ľudí

„To v žiadnom prípade neznamená, že sa nezákonnosti nemajú vyšetrovať. Práve naopak: žiadna kauza nesmie byť zametená pod koberec. Každé porušenie zákona musí byť spravodlivo potrestané. Lenže – a to je veľmi dôležité - potrestané výlučne na základe práva a dôkazov," dodal Pellegrini.

Žiadajú odvolanie Hamrana

Nezaradený poslanec parlamentu Tomáš Taraba na sociálnej sieti vyzval premiéra Ľudovíta Ódora a prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby odvolali policajného prezidenta Štefana Hamrana.


Pčolinský prepustený, Aláč prepustený Pani Čaputová, pán Ódor, teraz nastal čas prepustiť neúspešného politika Progresívneho Slovenska Hamrana," napísal Taraba.


Predseda parlamentu Boris Kollár sa v relácií TA3 V politike vyjadril, že Slovenská informačná služba, Národný Bezpečnostný úrad a generálna prokuratúra sú jedinými úradmi, ktoré fungujú. Z toho dôvodu sa polícia podľa Kollára snaží zbaviť ich šéfov. V tejto súvislosti predseda parlamentu hovorí o štátnom rozvrate.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie