• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Pavard má v Interi Miláno zaplátať dieru po Škriniarovi, taliansky klub dolaďuje jeho príchod

Pavard má v Interi Miláno zaplátať dieru po Škriniarovi, taliansky klub dolaďuje jeho príchod

Obrancu nemeckého Bayernu Mníchov čakajú lekárske testy v Miláne.

30.8.2023 (SITA.sk) - Obranca nemeckého futbalového klubu FC Bayern Mníchov Benjamin Pavard sa v stredu podrobí lekárskym testom v Interi Miláno a následne spečatí očakávaný prestup do talianskeho klubu.

Druhý hráč do Interu

Majster sveta zo šampionátu v roku 2018 v Rusku hrával za bavorské mužstvo od roku 2019. V drese „Die Roten“ získal dovedna 11 trofejí vrátane štyroch bundesligových titulov a triumfu v Lige majstrov v sezóne 2019/2020 poznačenej pandémiou COVID-19.

Benjamin Pavard v utorok odletel do Milána. Lekárska prehliadka je v stredu a ak bude úspešná, bude sa sťahovať,“ uviedol výkonný riaditeľ Bayernu Mníchov Jan-Christian Dreesen.

Pavard sa tak môže stať druhým hráčom Bavorov, ktorý počas tohto leta prestúpi do Interu Miláno. Pred ním zamieril na milánske San Siro i švajčiarsky brankár Yann Sommer.

Náhrada za Škriniara

Pavard má s Bayernom kontrakt iba do konca aktuálnej sezóny 2023/2024. Počas pôsobenia v Mníchove často nastupoval ako pravý obranca, ale tvrdí, že by preferoval stopérsky post.

V doterajšom priebehu sezóny 2023/2024 odohral akurát polčas v dueli o Nemecký superpohár proti RB Lipsko (0:3). Pavard by mal v Interi Miláno „zaplátať dieru“ po slovenskom zadákovi Milanovi Škriniarovi, ktorý po skončení minulej sezóny prestúpil do francúzskeho klubu Paríž Saint-Germain.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie