• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Opitý motorkár bez vodičáku havaroval s tehotnou, ťažko sa zranili (foto)

Opitý motorkár bez vodičáku havaroval s tehotnou, ťažko sa zranili (foto)

Polícia po príchode vodiča motocykla podrobila dychovej skúške s výsledkom 1,31 promile.

31.8.2023 (SITA.sk) - O maximálnej nezodpovednosti hovorí polícia v prípade mladého motorkára z okresu Košice okolie, ktorý havaroval s tehotnou spolujazdkyňou na ceste v smere od mesta Moldava nad Bodvou na obec Mokrance. Obaja skončili s ťažkými zraneniami.

Narazili do stĺpika a nákladného auta

Ako vo štvrtok informovala na sociálnej sieti, pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky a po vjazde do obce Mokrance nezvládol prejazd miernej pravotočivej zákruty.

Dvadsaťjedenročný muž prešiel s motocyklom do protismeru, zišiel s ním z cesty a prednou časťou motocykla narazil do betónového stĺpika hydrantu. Motocykel následne otočilo a pravou stranou narazil do zaparkovaného nákladného auta.

Prerazila dvere na dodávke

Motocyklista ostal po náraze zakliesnený medzi motocyklom a vozidlom. Jeho 18-ročnú spolujazdkyňu, v rannom štádiu tehotenstva, po náraze vymrštilo z motocykla. Prerazila uzatvorené zadné dvere na dodávke a dostala sa tak priamo do nákladného priestoru vozidla, kde zostala ležať.

Mladý muž okrem toho nebol držiteľom vodičského oprávnenia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie