• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

On už má šance u nás dávno vybavené, odmieta Pellegrini povolebnú koalíciu s Uhríkovým hnutím (video)

On už má šance u nás dávno vybavené, odmieta Pellegrini povolebnú koalíciu s Uhríkovým hnutím (video)

Vyhlásenie predsedu strany Hlas-SD sa zakladá na vyjadreniach Uhríka o vystúpení Slovenska z NATO.

21.8.2023 (SITA.sk) - Strana Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) definitívne vylúčila povolebnú koalíciu s hnutím Republika. Ako ďalej uviedol predseda strany Peter Pellegrini na tlačovej besede, Hlas-SD nebude nikdy spolupracovať so stranami, ktoré členstvo v Európskej únii (EÚ) a NATO spochybňujú.

Predseda Republiky a europoslanec Milan Uhrík uviedol v nedeľňajšej relácii Na telo televízie Markíza, že by mal záujem o zorganizovanie referenda o vystúpení Slovenska z NATO.

To nielenže zhoršuje svoje šance, on už má šance u nás dávno vybavené. Po tomto vyhlásení Uhríka ako predsedu Republiky môžeme definitívne vyhlásiť, že Hlas-SD nepôjde nikdy do žiadnej volebnej koalície s touto politickou stranou, aj z titulu týchto jeho vyjadrení a jeho názoru na to, kde má byť Slovensko medzinárodne ukotvené,“ povedal Pellegrini.

Zároveň tvrdí, že Slovensko nemôže ostať osamotené, musí byť súčasťou NATO. „Samozrejme, Slovensko musí hovoriť o svojich postojoch a spolutvoriť politiku Severoatlantickej aliancie a politiku EÚ, nie byť iba pasívnym prijímateľom,“ myslí si predseda Hlasu-SD.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie