• Dnes je: Utorok 20. februára 2024 meniny má Lívia

Ochrankár prezidenta Pavla údajne spáchal samovraždu, pri akte použil služobnú zbraň

Ochrankár prezidenta Pavla údajne spáchal samovraždu, pri akte použil služobnú zbraň

Hrad ani polícia sa pre citlivosť k prípadu veľmi nechcú vyjadrovať.

14.8.2023 (SITA.sk) - Jeden z ochrankárov českého prezidenta Petra Pavla údajne pred niekoľkými dňami spáchal samovraždu. Informuje o tom portál Novinky.cz s odvolaním sa na Rádio Prostor. Hrad ani polícia sa pre citlivosť k prípadu veľmi nechcú vyjadrovať, konštatuje web.

„Siahol si na život počas víkendu, použil pritom zrejme služobnú zbraň,“ cituje rádio zdroj z Pražského hradu. „Bol to skvelý, spoľahlivý a zapálený chlap. Vážil som si ho,“ povedal portálu Novinky.cz zdroj, ktorý však požiadal o zachovanie anonymity.

Hovorkyňa prezidenta Markéta Řeháková sa nechcela vyjadrovať a odkázala na políciu. Novinky pripomínajú, že hlavu štátu chránia policajti z Útvaru pre ochranu prezidenta, ktorý spadá pod policajné prezídium.

„Spravidla sa nevyjadrujeme k úmrtiam policajtov, pokiaľ priamo nesúvisia s výkonom povolania, a to s ohľadom na pozostalých. V tomto prípade nebudeme robiť výnimku,“ uviedol policajný hovorca Ondřej Moravčík.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 20. február 2024

horoskopy na dnes utorok 20 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 20. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Pohodu z rodiny prenesiete aj medzi známych. Každý si rád vypočuje vaše poznámky. Popoludní vás čaká príjemné posedenie a priateľský rozhovor.

Býk 21.4. - 21.5.

Napriek menším nedorozumeniam i stresom dokážete nemožné. Stačí, aby ste sa len trochu ovládali. Informácie, ktoré získate, sa vám podarí výhodne využiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaše činy súvisiace so vzťahmi budú mimoriadne úspešné. V zamestnaní sa vám núka vynikajúca ponuka. Mali by ste sa do nej pustiť z plných síl.

Rak 22.6. - 22.7.

Každý pohľad na byt vás bude nabádať do jeho vylepšovania. Zajtrajší deň si vyhradíte na regeneráciu síl. Konečne sa dostanete k oddychovému čítaniu.
Všetky Horoskopy pre Utorok 20. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie