• Dnes je: Štvrtok 28. septembra 2023 meniny má Václav

Ochrankár prezidenta Pavla údajne spáchal samovraždu, pri akte použil služobnú zbraň

Ochrankár prezidenta Pavla údajne spáchal samovraždu, pri akte použil služobnú zbraň

Hrad ani polícia sa pre citlivosť k prípadu veľmi nechcú vyjadrovať.

14.8.2023 (SITA.sk) - Jeden z ochrankárov českého prezidenta Petra Pavla údajne pred niekoľkými dňami spáchal samovraždu. Informuje o tom portál Novinky.cz s odvolaním sa na Rádio Prostor. Hrad ani polícia sa pre citlivosť k prípadu veľmi nechcú vyjadrovať, konštatuje web.

„Siahol si na život počas víkendu, použil pritom zrejme služobnú zbraň,“ cituje rádio zdroj z Pražského hradu. „Bol to skvelý, spoľahlivý a zapálený chlap. Vážil som si ho,“ povedal portálu Novinky.cz zdroj, ktorý však požiadal o zachovanie anonymity.

Hovorkyňa prezidenta Markéta Řeháková sa nechcela vyjadrovať a odkázala na políciu. Novinky pripomínajú, že hlavu štátu chránia policajti z Útvaru pre ochranu prezidenta, ktorý spadá pod policajné prezídium.

„Spravidla sa nevyjadrujeme k úmrtiam policajtov, pokiaľ priamo nesúvisia s výkonom povolania, a to s ohľadom na pozostalých. V tomto prípade nebudeme robiť výnimku,“ uviedol policajný hovorca Ondřej Moravčík.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie