• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Novozámčania hľadajú nového trénera, Maďar Majoross prijal lukratívnu ponuku zo zahraničia

Novozámčania hľadajú nového trénera, Maďar Majoross prijal lukratívnu ponuku zo zahraničia

Pred vedením klubu teraz stojí úloha nájsť trénerskú náhradu.

27.5.2023 (SITA.sk) - Po necelých troch rokoch sa končí misia maďarského trénera Gergelya Majorossa na lavičke slovenského extraligového klubu HC Nové Zámky.

Vedenie klubu bolo vždy otvorené

Štyridsaťštyriročný kouč viedol Novozámčanov od januára 2021, keď nahradil Martina Hrnčára. Po skončení ročníka 2022/2023 sa rozhodol odísť a prijal lukratívnu zahraničnú ponuku. Informáciu priniesol oficiálny web „býkov" z Nových Zámkov.

„Robím to nerád, ale nadišiel čas, aby som sa rozlúčil. Svoje pôsobenie v Nových Zámkoch som si užíval od samotného začiatku. Chcel by som sa poďakovať vedeniu klubu za dôveru, ktorú mi preukázalo. Prezident i riaditeľ klubu boli vždy otvorení mojim návrhom, nápadom i pripomienkam.

Ďalej patrí obrovské ďakujem všetkým ľuďom okolo mužstva, vrátane členov realizačného tímu, a všetkým hráčom, s ktorými som mal možnosť pracovať v tomto období. Myslím si, že okrem tvrdej práce sme si užili aj veľa zábavy a máme na čo spomínať. V neposlednom rade ďakujem všetkým fanúšikom, ktorí podporujú novozámocký hokej. Je priam až neuveriteľné, ako oduševnene stoja za klubom v každej situácii. Po mojom príchode do klubu sme si s vedením určili nejaké ciele, ktoré mali spopularizovať hokej v meste, prilákať ľudí na štadión a posunúť klub medzi šesť najlepších tímov lige. Myslím si, že sa nám to podarilo," cituje Majorossa web slovenského extraligistu.

Dvakrát sa predstavili v play-off

Pod vedením maďarského kouča sa Novozámčania predstavili dvakrát v play-off, v ročníkoch 2020/2021 aj 2022/2023 vypadli vo štvrťfinále s HKM Zvolen.

„Vlastná tvár a herná identita by mala zdobiť Býkov aj v nadchádzajúcom ročníku. Meno nového hlavného trénera zverejníme v nasledujúcom období," referuje web HC Nové Zámky.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie