• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Nie je možné, aby polícia zatýkala šéfa SIS, tvrdí Danko a vraj ide o medzinárodnú hanbu

Nie je možné, aby polícia zatýkala šéfa SIS, tvrdí Danko a vraj ide o medzinárodnú hanbu

Podľa predsedu SNS je v tejto súvislosti dôležité, aby sa ľudia nebáli vysokých štátnych funkcii.

3.9.2023 (SITA.sk) - Nie je možné, aby polícia zatýkala šéfa Slovenskej informačnej služby. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to vyhlásil predseda SNS Andrej Danko s tým, že ide o medzinárodnú hanbu.

Neviem si to predstaviť ani v Spojených štátoch. Je to blamáž, pretože ak tam je nejaká trestná činnosť, robí sa to v každom štáte na ochranu ústavnosti dôstojne," skonštatoval Danko. Nikde vo svete sa podľa neho nestane, že ak šéf tajnej služby nie je prichytený priamo pri páchaní trestnej činnosti, bol by zadržaný.

Pretože ja dnes nepoznám samovraha, ktorý pôjde za šéfa služby, keď mu môžu kukláči vykopnúť dvere, zobrať ho do väzby, mieriť na dieťa,“ uviedol Danko s tým, že je potrebné zlepšiť systém vyšetrovania a ochranu „utajovanosti“.

Pretože nám sa tu do verejného priestoru dostávajú aktívni ľudia zo služby, ktorí sú obviňovaní vlastne za svoju prácu,“ dodal Danko.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie