• Dnes je: Utorok 07. februára 2023 meniny má Vanda

Nepodľahnite ilúzii že ide o neopakovateľnú ponuku, pri výpredajoch buďte obozretní

Nepodľahnite ilúzii že ide o neopakovateľnú ponuku, pri výpredajoch buďte obozretní

Množstvo predajcov práve výpredáva tovar pod názvom “Black Friday“ a “Cyber Monday“.

26.11.2022 (Webnoviny.sk) - Pri využívaní zliav počas nadchádzajúcich výpredajov známych pod názvom “Black Friday“ a “Cyber Monday“ by spotrebitelia mali byť obozretní a vyhnúť sa výpredajovým nástrahám.

Ako upozorňuje Európske spotrebiteľské centrum v SR pod Ministerstvom hospodárstva SR, medzi základné rady patrí overenie, či ide o bezpečný e-shop, porovnanie ceny vybraného výrobku vo viacerých e-shopoch ešte pred jeho kúpou či odolanie nátlaku a nepodľahnutie ilúzii, že ide o neopakovateľnú ponuku.

Európske spotrebiteľské centrum okrem iného odporúča, aby si zákazníci vyhľadali recenzie na e-shopy a overili si ich adresu pomocou online mapových služieb. „Buďte pozorní a každú kúpu si dobre rozmyslite.

Ak obchodník skrýva svoju identitu, niečo zrejme nie je v poriadku," radí spotrebiteľom. Veľmi častým javom je umelé navyšovanie ceny pred výpredajom. Pred nákupom je preto vhodné využiť internetové porovnávacie služby a pozerať sa na konečnú cenu vrátane nákladov na doručenie, nie na výšku zľavy.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskop na dnes Utorok 7. február 2023

horoskop na dnes utorok 7 februar 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 7. február 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke?

Býk 21.4. - 21.5.

Vďaka optimistickému prístupu prežijete dnešok bez problémov. Nesplníte síce to, čo ste si predsavzali, ale máte dobrý dôvod na spokojnosť. Aj zajtra bude deň.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niekto, na kom vám veľmi záleží, vás dnes prekvapí láskou a vrúcnosťou. Prijmite city s radosťou, otáľanie môže vyvolať nedorozumenie.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty vám prinesú šťastie v súkromnom živote. Nejaká nová šanca vás vyľaká, ale predsa pozbierate odvahu a sebavedomie. Už večer urobíte prvé kroky.


Všetky Horoskopy pre Utorok 7. február 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie