• Dnes je: Streda 17. júla 2024 meniny má Bohuslav

Mladistvá sa v blízkosti železničnej stanice Lamač postavila pred nákladný vlak, zrážku neprežila

Mladistvá sa v blízkosti železničnej stanice Lamač postavila pred nákladný vlak, zrážku neprežila

Rušňovodič zrážke nedokázal zabrániť.

11.7.2024 (SITA.sk) - Pred nákladný vlak sa v stredu večer v blízkosti železničnej stanice Lamač postavila mladá žena. Rušňovodič už podľa bratislavského policajného hovorcu Michala Szeiffa zrážke zabrániť nedokázal. Pri zrážke utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. Polícia totožnosť usmrtenej pozná, išlo sa o mladistvú osobu.

Poverený príslušník Oddelenia železničnej polície v Bratislave začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ dodal Szeiff.

Mladistvú zrazil nákladný vlak, ktorý smeroval z Českej republiky do Dunajskej Stredy. Tragická udalosť na nejaký čas obmedzila železničnú premávku v tomto úseku.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k téme: bratislavský policajný hovorca, Tragická nehoda, Zrážka vlaku s osobou
Zdroj: SITA.sk - Mladistvá sa v blízkosti železničnej stanice Lamač postavila pred nákladný vlak, zrážku neprežila © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Tragédia na Zlatých pieskoch, v jazere sa utopil 47-ročný muž

tragedia na zlatych pieskoch v jazere sa utopil 47 rocny muz

17.7.2024 (SITA.sk) - Na jazere Zlaté piesky v Bratislave sa utopil 47-ročný muž. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, v stredu o 11:45 prijali na linke 158 oznámenie o náleze tela v jazere.

Tragédia na Spiši, trojročné dieťa zomrelo v rozho...

Na miesto vyslali policajtov, ktorí tam vykonávajú potrebné úkony. Presné príčiny a okolnosti udalosti sú predmetom vyšetrovania.


Počasie