• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Minister Šimko sa s policajným prezidentom Hamranom zhodli na potrebe pokračovať v očiste verejného života

Minister Šimko sa s policajným prezidentom Hamranom zhodli na potrebe pokračovať v očiste verejného života

Šimko dodal, že o výsledkoch rozhovoru so šéfom polície Hamranom informoval aj predsedu vlády Ľudovíta Ódora.

18.5.2023 (SITA.sk) - Minister vnútra Ivan Šimko už absolvoval prvý rozhovor s prezidentom Policajného zboru Štefanom Hamranom.

Ako uviedol na štvrtkovej tlačovej besede, zhodli sa na potrebe pokračovania očisty verejného života. Rozhovor bude podľa ministra pokračovať aj budúci týždeň, keď navštívi policajné prezídium.

Samozrejme, musí sa všetko uskutočňovať podľa zákona a primeranými prostriedkami," skonštatoval Šimko. Doplnil, že na čele polície je momentálne človek, ktorý jej rozumie. „Myslím, že sme si celkom porozumeli. On rozumel mojím predstavám, a myslím, že ja som porozumel jeho," uviedol minister na adresu Hamrana.

Šimko tiež povedal, že o výsledkoch rozhovoru so šéfom polície Hamranom informoval aj predsedu vlády Ľudovíta Ódora. „Myslím, že pán premiér ma v tomto podrží," dodal minister vnútra.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie