• Dnes je: Štvrtok 28. septembra 2023 meniny má Václav

Medveď v Smižanoch je z Číny, golf na Táloch si však zahrať chcel (video)

Medveď v Smižanoch je z Číny, golf na Táloch si však zahrať chcel (video)

Útok medveďa v Smižanoch je hoax, ale na golfovom ihrisku na Táloch sa prechádzal.

Štátna ochrana prírody SR (ŠOP SR) na sociálnej sieti Facebook upozorňuje na šírenie nepravdivej informácie o údajnom medveďovi v Smižanoch s tým, že video pochádza pravdepodobne z Čínsko – Kyrgyzského pohraničia.

„Vyzývame preto verejnosť ako aj médiá k nešíreniu paniky a strachu z medveďov v súvislosti s neoverenými informáciami,“ píšu ochranári a pridali aj celé video.

Medveď v Smižanoch je z Číny, golf na Táloch si však zahrať chcel


Čo už však nie je hoax je video, ktoré na sociálnej sieti Facebook zverejnil podpredseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Roman Malatinec. Medveď sa prechádzal na golfovom ihrisku v Táloch.


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie