• Dnes je: Streda 17. júla 2024 meniny má Bohuslav

ME vo futbale 2024: Výsledky – štvrtok 20. jún (foto)

ME vo futbale 2024: Výsledky – štvrtok 20. jún (foto)

Výsledky štvrtkových zápasov na ME vo futbale 2024.

20.6.2024 (SITA.sk) - V šlágri štvrtkového programu na ME vo futbale 2024 v Nemecku prehrali úradujúci kontinentálni šampióni Taliani so Španielmi, duel v Gelsenkirchene rozhodol vlastný gól talianskeho stopéra Riccarda Calafioriho z 55. minúty. Výber Španielska má po zisku troch bodov istotu postupu do osemfinále ako víťaz B-skupiny. Španieli boli v tomto súboji strelecký omnoho aktívnejší, na strely triumfovali 21:4, pričom na bránku bol pomer striel 9:1.

Obe štvrtkové stretnutia C-skupiny sa skončili totožne - remízou 1:1. Slovinci v Mníchove viedli na Srbmi presným zásahom Žana Karničnika zo 69. minúty a zdalo sa, že prekvapujúco získajú všetky tri body. V úplnom závere však srbskí futbalisti zužitkovali tlak a striedajúci Luka Jovič zariadil v nadstavenom čase deľbu bodov.

Angličanov poslal vo Frankfurte nad Mohanom do najtesnejšieho náskoku topkanonier Harry Kane v 18. minúte, dánska odpoveď však prišla pomerne rýchlo, o šestnásť minút neskôr vyrovnal Morten Hjulmand. Keďže v ďalšom priebehu už gól nepadol, súperi si body rozdelili.

Situácia v C-skupine je mimoriadne zamotaná. Na čele sú štvorbodoví Angličania, po dva body a rovnaké skóre majú Slovinci aj Dáni, jeden bod zatiaľ získali Srbi. V hre o osemfinále tak zostali všetky štyri tímy.

ME vo futbale 2024 – výsledky (štvrtok 20. jún 2024)

B-skupina

GELSENKIRCHEN

Španielsko - Taliansko 1:0 (0:0)

Gól: 55. Calafiori (vlastný)

C-skupina

MNÍCHOV

Slovinsko - Srbsko 1:1 (0:0)

Góly: 69. Karničnik - 90.+ Jovič

FRANKFURT NAD MOHANOM

Dánsko - Anglicko 1:1 (1:1)

Góly: 34. Hjulmand - 18. Kane

ME vo futbale 2024 – program piatok 21. jún 2024)

D-skupina:

Poľsko - Rakúsko (Berlín, 18.00)

Holandsko - Francúzsko (Lipsko, 21.00)

E-skupina:

Slovensko - Ukrajina (Düsseldorf, 15.00)

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 17. júl 2024

horoskopy na dnes stredu 17 jul 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Úspešný deň pre ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva a školstva. Ostatní dokážu riešiť problémy s humorom. Poobzerajte sa po vedľajšom zamestnaní.

Býk 21.4. - 21.5.

Silnejúca intuícia bude vhodne podporovaná. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste nemálo prispeli, je na obzore. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Snažte sa presadiť svoje tvorivé možnosti a schopnosti, kým sa to ešte dá. Môžete tým veľa získať. Je najvyšší čas, aby ste prestali ťahať za kratší koniec. Máte na viac.

Rak 22.6. - 22.7.

Kto nepracuje, nič nepokazí. Držte sa dnes tohto hesla po celý deň. Pri roztržkách radšej ustúpte. Najlepším spoločníkom bude pre vás nejaká kniha.
Všetky Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie