• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

Martin Fehérváry po štyroch sezónach v tíme Washington Capitals pridá ďalšie tri, klub s ním predĺžil zmluvu

Martin Fehérváry po štyroch sezónach v tíme Washington Capitals pridá ďalšie tri, klub s ním predĺžil zmluvu

Fehérváry doteraz v NHL odohral 152 duelov základnej časti s bilanciou 14 gólov a 20 asistencií, v play-off pridal 8 štartov bez bodového zisku.

5.7.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry pokračuje v zámorskej NHL v tíme Washington Capitals, ktorý s ním predĺžil spoluprácu o tri sezóny do leta 2026.

Stále iba 23-ročný bratislavský rodák má za sebou v organizácii Caps už štyri sezóny, pričom v ostatných dvoch bol už len súčasťou A-tímu.

Líder vo fyzických stretoch

Počas najbližších troch ročníkov bude Fehérváryho priemerný ročný plat 2,675 milióna dolárov, čo je v prepočte približne necelých 2,5 milióna eur. Správu priniesol oficiálny web zámorského klubu.

Martin V ostatnom ročníku zaznamenal 67 zápasov a v nich 16 bodov (6+10).

Oficiálny web družstva z Washington pripomenul, že slovenský bek bol lídrom Capitals v počte fyzických stretov (217) a druhý najlepší v počte zblokovaných striel súperov (128).

Na ľade strávil priemerne 20 minút na zápas počas celej sezóny zaznamenal šiesty najlepší čas v počte odohraných minút (1340) spomedzi všetkých hráčov Caps.

Draftovali ho v druhom kole

Sezónu predtým odohral 79 súbojov a v nich si pripísal 8 gólov a 9 asistencií, pričom bol lídrom organizácie medzi nováčikmi v obrane v počte presných zásahov.

V celej súťaži skončil siedmy v počte "hitov", nazbieral ich 251. Medzi nováčikmi bol v hitoch druhý a v počte zblokovaných striel šiesty (117).

V klube odohral najvyšší počet duelov spomedzi všetkých (79) a bol v piaty v priemernom čase strávenom na ľade (19:39 min). Od leta 2021 patrí Fehérvárymu piata priečka medzi obrancami súťaže v počte fyzických stretov (468).

Capitals si ho vybrali v drafte nováčikov v roku 2018 v 2. kole zo 46. miesta.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie