• Dnes je: Piatok 22. septembra 2023 meniny má Móric

Marcinková a Ledecký budú na kandidačnej listine SaS vysoko, o spájaní strana zatiaľ mlčí

Marcinková a Ledecký budú na kandidačnej listine SaS vysoko, o spájaní strana zatiaľ mlčí

Strana nemá v úmysle lákať známe osobnosti, skôr sa chce sústrediť na odborníkov.

23.4.2023 (SITA.sk) - Vladimíra Marcinková a Vladimír Ledecký budú na vysokých miestach kandidačnej listiny strany Sloboda a Solidarita (SaS), povedal v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12 Branislav Gröhling.

Do volieb podľa neho plánuje strana ísť samostatne, k spájaniu s inými stranami sa nechcel vyjadrovať.

Dodal, že nemajú v úmysle lákať do strany známe osobnosti, ktoré by sa vynímali, skôr sa chcú sústreďovať na odborníkov. Uviedol tiež, že strana Hlas-SD nie je želaným partnerom a nedokáže si predstaviť spoluprácu s hnutím OĽaNO na čele s Igorom Matovičom.

To, či strana Za ľudí pôjde do volieb samostatne, bude rozhodnutím orgánov strany, povedala v relácii predsedníčka strany Veronika Remišová. Uviedla, že rokujú s viacerými subjektmi, výsledky oznámia po skončení rokovaní. Dodala, že k strane sa v súvislosti s nadchádzajúcimi predčasnými voľbami pridávajú rôzne osobnosti a má v prieskumoch podobné percentá ako strana povereného predsedu vlády Eduarda Hegera Demokrati.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 22. september 2023

horoskopy na dnes piatok 22 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 22. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Povinností bude priveľa, bez pomoci ich nezvládnete. Stretnete spriaznenú dušu, o ktorej ste ani netušili. Myslite na svoje fyzické aj duševné zdravie.

Býk 21.4. - 21.5.

Budete stáť pred dôležitým rozhodnutím, musíte reagovať pružne a rýchlo. Inak pustíte šancu pomedzi prsty. Vo finančných záležitostiach radšej pribrzdite.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pokúste sa nezaťahovať osobné spory do pracovných záležitostí. Vlastnou nerozvážnosťou môžete naštrbiť svoju doteraz bezchybnú profesionálnu povesť.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše návrhy budú prijímať s takým nadšením, s akým ste ani nerátali. Pokúste sa ponuku ešte rozšíriť. Nemyslite však len na to, ako ľahko prísť k zisku.Všetky Horoskopy pre Piatok 22. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie