• Dnes je: Sobota 24. februára 2024 meniny má Metej

Mám vás rád! zakričal Roman smejúcim sa spolužiakom na ďalšom videu. K tragédii sa vyjadrila konečne aj škola

Mám vás rád! zakričal Roman smejúcim sa spolužiakom na ďalšom videu. K tragédii sa vyjadrila konečne aj škola

TV Joj získala ďalšie video z posledných chvíľ šikanovaného školáka Romana.

Z osudného pondelka 20. novembra, kedy spáchal samovraždu školák Roman skokom zo strechy, existuje aj ďalšie video.

Má len osem sekúnd a nedá sa presne určiť, ktorý spolužiak či spolužiačka ho natočil. Informovala TV Joj na svojom webe Noviny.sk, ktorá ho aj získala.

Na videozázname vidno, ako školák Roman stojí na okraji strechy, presne oproti oknu jeho triedy. Chlapec zdvihol ruku a usmieval sa. Svojim spolužiakom zakričal: „Mám vás rád!“ Celý čas sa z okna jeho triedy ozýval smiech dievčat. Jedna naňho zakričalo: „Ty je*alko!“ a opäť sa ozval smiech. Niečo naňho zakričal aj jeho spolužiak.

Tragédia otriasla všetkými

Ani v tejto chvíli, keď spolužiaci zistili, že Roman vyliezol na strechu, nikto nezabránil žiakom kričať na tínedžera. Boli bez kontroly, v rukách držali telefóny a natáčali si ho.

K tragédii sa vyjadrila už aj škola, ktorá zverejnila stanovisko na svojom webe. „Na úvod nám dovoľte ešte raz vyjadriť úprimnú sústrasť všetkým príbuzným, priateľom a blízkym ľuďom zosnulého Romana. Tragédia, ktorej viacerí z nás boli svedkom, otriasla aj všetkými zamestnancami školy a žiakmi a zásadne ovplyvnila vyučovací proces na našej škole,“ začali stanovisko.

Tiež napísali, čo sa presne odohralo počas prestávky. „Po 3. vyučovacej hodine náš žiak Roman, napriek zákazu službukonajúcej učiteľky, cez okno na chodbe vyskočil na strechu jedálne a po protipožiarnom rebríku prešiel na strechu budovy školy,“ uviedli.

Skočil pred príchodom hasičov

Učiteľka následne kontaktovala vedenie, ktoré zalarmovalo záchranné zložky a kontaktovalo matku školáka.


„Roman následne asi 50 minút zo strechy školy komunikoval s učiteľom, zástupcom školy, policajtom a matkou. Následne telefonoval s otcom, ktorý sa nachádzal v zahraničí. Ešte pred príchodom hasičov skočil zo strechy školy,“ opísalo tragédiu vedenie školy.


Polícia má k dispozícii kamerové záznamy z posledných chvíľ školáka Romana. Kriminalisti tiež vypočuli vedenie školy, učiteľov a aj spolužiaka.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 24. február 2024

horoskopy na dnes sobotu 24 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Býk 21.4. - 21.5.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

Rak 22.6. - 22.7.

Neistota vás bude naďalej dráždiť. Mali by ste sa odreagovať, najlepšie v práci spojenej s fyzickou námahou. Zvýši to váš pokoj a zostanú po vás aj hmatateľné výsledky.
Všetky Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie