• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Ľudia si želajú nové tváre v politike, tvrdí strana Modrí a vyzbierala už takmer 13-tisíc podpisov

Ľudia si želajú nové tváre v politike, tvrdí strana Modrí a vyzbierala už takmer 13-tisíc podpisov

Novovznikajúcu stranu v najbližších dňoch čaká príprava ustanovujúceho kongresu, ktorý sa pravdepodobne uskutoční v Košiciach.

6.4.2023 (SITA.sk) - Novovznikajúca politická strana Modrí – Európske Slovensko za štyri týždne v uliciach vyzbierala viac ako 12 800 podpisov. Ako ďalej na tlačovej besede informoval Mikuláš Dzurinda, strana vzniká pre to, aby prispela k pozitívnej zmene spoločenskej klímy a taktiež prispela k riešeniam, ktoré Slovákom prinesú osoh i spokojnosť.

V uliciach a na námestiach sa prirodzeným lídrom podľa Dzurindu stal Peter Kysela. Ten si myslí, že vyzbieraný počet podpisov dokazuje dopyt po strane Modrí – Európske Slovensko.

Ľudia si želajú nové tváre v politike. Veľmi pozitívne reagovali na to, že majú možnosť sa s nami stretnúť a trochu nás poznať. Stretli sme učiteľov, ktorí sa sťažovali, že ich nikto nepočúva, študentov, ktorí cestovali do zahraničia, stretli sme lekárov, ktorí pracujú v Čechách či Rakúsku. Pýtali sme sa ich, prečo odišli a jasnou odpoveďou bola neporovnateľná úroveň zdravotníctva, služieb či vybavenie nemocníc," uviedol Kysela.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie