• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Letanovská odkázala Šimečkovi, ako jediným spôsobom poraziť Fica

Letanovská odkázala Šimečkovi, ako jediným spôsobom poraziť Fica

Andrea Letanovská vyzvala progresívcov, aby prestali verejnosť zavádzať, že ich víťazstvo vo voľbách stačí, ak im ide o demokraciu a budúcnosť Slovenska a nie iba o hlavy.

16.9.2023 (SITA.sk) - Jediným spôsobom, ako poraziť Roberta Fica a zabrániť návratu rozkrádania jezahodenie ega a sebeckosti a prijatie faktu, že na vládnutie potrebuje partnerov. Odkázala líderka Demokratov Andrea Letanovská šéfovi progresívcov Michalovi Šimečkovi.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

Letanovská dodáva, že nie je nevyhnutné vyhrať voľby, ale spolu s ďalšími „uhrať dobrý výsledok", aby v parlamente mohla vzniknúť demokratická väčšina.

„Keď vám však ide viac o výhru, než o to, aby po voľbách vznikla pokojná a stabilná vláda a radšej sa budete z opozičných lavíc prizerať, ako Fico s fašistami odtrhnú Slovensko z EÚ a NATO a predhodia nás Putinovi, nech sa páči," uviedla Letanovská.

Zároveň hnutie Progresívne Slovensko vyzvala, aby prestali verejnosť zavádzať, že ich víťazstvo vo voľbách stačí, ak im ide o demokraciu a budúcnosť Slovenska a nie iba o hlavy.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie