• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Kto sa zaručil za dvojmiliónový úver Hlasu? Heger chce od Pellegriniho počuť odpoveď

Kto sa zaručil za dvojmiliónový úver Hlasu? Heger chce od Pellegriniho počuť odpoveď

Strana Hlas-SD reagovala tým, že vyzvala Hegera, aby sa v prvom rade ospravedlnil Slovensku za katastrofu, do ktorej ho spolu s Igorom Matovičom zavliekli.

9.8.2023 (SITA.sk) - Predseda Demokratov Eduard Heger vyzýva šéfa Hlasu-SD Petra Pellegriniho, aby jasne povedal, kto sa zaručil za dvojmiliónový úver jeho strany. Úver v tejto výške si Hlas-SD zobral na svoju volebnú kampaň.

Niekto sa musel zaručiť majetkom

„Pán Pellegrini, všetci dobre vieme, že banka vám nedá úver na základe vašich preferencií v prieskumoch. Ak si politická strana chce zobrať úver z banky, musí sa niekto zaručiť svojim majetkom, a to vo výške minimálne daného úveru,“ uviedol Heger.

Ako ďalej dodal, je férové a poctivé povedať občanom, kto sa zaručil za dvojmiliónový úver a hlavne, čo za to bude chcieť po voľbách.

Heger sa má pozrieť na svoju stranu

Strana Hlas-SD reagovala tým, že vyzvala Hegera, aby sa v prvom rade ospravedlnil Slovensku za katastrofu, do ktorej ho spolu s Igorom Matovičom zavliekli.

„V druhom rade nech podrobne vysvetlí slovenským občanom, odkiaľ jeho nová politická strana zobrala mesiac po svojom vzniku obrovské peniaze na bilbordovú kampaň, ktorou oblepila celé Slovensko. Potom nech sa pozrie na to, ako jeho materská strana OĽaNO naložila s 30 miliónmi eur, ktoré za 12 rokov dostala priamo od slovenských daňových poplatníkov,“ uviedla pre agentúru SITA hovorkyňa Hlasu-SD Patrícia Macíková a dodala, že keď bude mať všetky tieto úlohy splnené, potom môže komentovať financovanie Hlasu. To je podľa jej slov absolútne transparentné a v poriadku.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie