• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Kremský už kandidovať nebude, vadí mu „nová koalícia“ Smeru a Republiky a dôvodov má viacero

Kremský už kandidovať nebude, vadí mu „nová koalícia“ Smeru a Republiky a dôvodov má viacero

„Čoraz viac sa presadzujú populistické a ťažko vysvetliteľné rozhodnutia," uviedol.

22.6.2023 (SITA.sk) - Predseda Výboru Národnej rady SR pre hospodárske záležitosti a člen hnutia OĽaNO a priatelia Peter Kremský nebude kandidovať v septembrových parlamentných voľbách ani na kandidátnej listine hnutia, ani žiadnej inej politickej strany. Ako ďalej uviedol na sociálnej sieti, hlavným dôvodom jeho rozhodnutia je aktuálna situácia v parlamente.

Čoraz viac sa presadzujú populistické a ťažko vysvetliteľné rozhodnutia. Často na základe politických obchodov. Funguje tam v súčasnosti nová koalícia spolu so stranou Smer - sociálna demokracia a hnutím Republika. Pre mňa je veľmi ťažko predstaviteľné, že by som v takomto niečom mal ďalej fungovať,“ vysvetlil Kremský.

Poslanec zároveň tvrdí, že vo svojom živote potrebuje zmenu a do rozhodnutia vstupujú aj osobné, rodinné či zdravotné dôvody.

Je tam aj určité sklamanie z toho, že sme svoje šance využili slabšie, ako sme mohli. Dalo sa tam urobiť aj viac. Veľa dobrých vecí sa však aj podarilo,“ uviedol a dodal, že pred službou štátu sa nadobro neuzatvára.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie