• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Košičanka po slovnej výmene napadla nožom 59-ročného muža, ktorý zraneniam na mieste podľahol

Košičanka po slovnej výmene napadla nožom 59-ročného muža, ktorý zraneniam na mieste podľahol

Žene v prípade dokázania viny hrozí za tento skutok deväť až 12 rokov za mrežami.

21.4.2023 (SITA.sk) - Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach obvinil zo zločinu zabitia 54-ročnú Košičanku, ktorá po hádke bodla 59-ročného muža.

Muž už nejavil známky života

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, v stredu krátko pred 11:00 boli policajti vyslaní na preverenie oznámenia, že v záhradkárskej lokalite košickej mestskej časti Sever prišlo k fyzickému útoku nožom na jednu osobu.

Podľa prvotných informácií 54-ročná žena po predchádzajúcej slovnej výmene názorov bodla ostrým predmetom 59-ročného muža.

Posádka RZP po príchode na miesto zistila, že muž ležiaci na zemi už nejaví známky života a oživiť sa ju záchranárom už nepodarilo.

Zaistenie útočnej zbrane

Košickí policajti preto ženu, podozrivú zo spáchania tohto skutku zadržali a po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnili do cely policajného zaistenia.


Vyšetrovateľ Policajného zboru spoločne s kriminalistickým technikom počas vykonanej obhliadky miesta činu na mieste zaistili potrebné kriminalistické stopy, okrem iného aj nôž, ktorý by mohol byť útočnou zbraňou.


Policajný vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej ženy do vyšetrovacej väzby.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 2. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 2 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Na dnešok si veľa neplánujte. Mohli by ste prepadnúť panike. Radšej spravte menej a poriadne. Aj keď nie je váš správny deň, k priateľom sa správajte milo.

Býk 21.4. - 21.5.

Pocit šťastia a pohody pramení z hĺbky vašej duše. Môže to byť spojené s lepším pracovným zaradením alebo zmenou náplne práce, ktorá vás uspokojuje.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri pozornom sledovaní situácie zisťujete, že sa nezaobídete bez toho, aby ste vykonali isté zmeny. Skôr, ako čosi podniknete, nechajte si urobiť rozpočet, aby ste nepreplácali.

Rak 22.6. - 22.7.

Opätovne sa vynorí otázka, prečo robíte to, čo robíte. Pravdepodobne nebudete môcť dať na to jasnú odpoveď. Nakoniec, máte dostatok sily na to, aby si svoje obhájili.Všetky Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie