• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Juraj Slafkovský bude mať v lete čo robiť, tvrdí hokejový expert. Na čom by mal popracovať?

Juraj Slafkovský bude mať v lete čo robiť, tvrdí hokejový expert. Na čom by mal popracovať?

Devätnásťročný krídelník stihol odohrať 39 zápasov s bilanciou štyri góly a šesť asistencií, kým v januári utrpel zranenie kolena.

30.5.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský nezažil ideálny premiérový ročník v klube zámorskej NHL Montreal Canadiens.

Devätnásťročný krídelník stihol odohrať 39 zápasov s bilanciou štyri góly a šesť asistencií, kým v januári utrpel zranenie kolena, z ktorého sa zotavoval niekoľko mesiacov.

Podľa experta Marca DAmica z portálu Montreal Hockey Now má bronzový medailista zo ZOH 2022 v Pekingu pred sebou veľmi dôležité leto.

"Už pred začiatkom sezóny sa fanúšikovia Habs obávali, ako bude Slafkovský hrať a ako ho bude tím využívať. Do kempu prišiel s hmotnosťou závratných 108 kg a kým sa v sezóne rozbehol, prišlo zranenie. Predtým sa postupne zlepšoval. Využíval svoju postavu, bol aktívny v útoku a hral často do tela. Všetko to zastavilo zranenie a fanúšikovia špekulovali, či to pre neho nebol premárnený ročník. Takmer všetky zvyšné zápasy však sledoval v hľadisku a pracoval aj na tých najmenších detailoch," zhrnul DAmico prvú sezónu Slafkovského v zámorí. V lete podľa neho bude mať čo robiť.

"V Montreale chceli od Slafkovského, aby sa zameral na tréning a neponáhľal sa s návratom pre účasť na majstrovstvách sveta. Dali mu tým jasne najavo, že musí mať veľmi dobré leto. Aby mohol hrať efektívne ako silový útočník, musí prísť do kempu lepšie pripravený ako pred rokom. Potrebuje schudnúť, byť rýchlejší a dravejší, aby donútil trénera Martina St. Louisa pravidelne ho nasadzovať. Vydarená druhá sezóna by tiež utvrdila fanúšikov v tom, že klub má svetlú dlhodobú budúcnosť," myslí si expert.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie