• Dnes je: Piatok 29. septembra 2023 meniny má Michal, Michaela

Jednota dôchodcov Slovenska podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita

Jednota dôchodcov Slovenska podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita

Združenie je otvorené spolupráci s každým, kto je ochotný podporovať opatrenia pre seniorov.

9.6.2023 (SITA.sk) - Jednota dôchodcov Slovenska (JDS) v piatok podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita (SaS). Strana aj JDS sa tak v rámci spolupráce zaväzujú bezodplatne a dobrovoľne vzájomne podporovať pri presadzovaní spoločných cieľov, pripomienkovaní návrhov či programe.

Taktiež budú spolupracovať na dobrovoľnej báze pri organizovaní spoločenských, kultúrnych a športových podujatí, a to na regionálnej, okresnej, krajskej a celoslovenskej úrovni a vzájomne si vymieňať informácie v oblasti ekonomiky, financií, kultúry, športu a spoločenských tém. Ako ďalej v tlačovej správe informoval predseda JDS Michal Kotian, sú otvorení spolupráci s každým, kto je ochotný podporovať opatrenia pre seniorov.

„Pre Jednotu dôchodcov Slovenska je dôležitá každá spolupráca, ktorá je založená na korektnom prístupe a vzájomnej podpore a dohode. Máme ešte otvorené rokovania. Radi by sme čo najviac našich požiadaviek v prospech seniorov preniesli do volebných programov čo najväčšieho počtu politických strán," uviedol Kotian.

Viac k téme: Memorandum, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Spolupráca
Zdroj: SITA.sk - Jednota dôchodcov Slovenska podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie