• Dnes je: Sobota 24. februára 2024 meniny má Metej

Izrael bude pokračovať s operáciami v Pásme Gazy, kým nedosiahne svoje ciele, tvrdí Netanjahu

Izrael bude pokračovať s operáciami v Pásme Gazy, kým nedosiahne svoje ciele, tvrdí Netanjahu

„Neexistujú žiadne iné spôsoby, ako dosiahnuť tieto ciele, ako vyhrať.

3.12.2023 (SITA.sk) - Izrael bude podľa jeho premiéra pokračovať s pozemnými operáciami v Pásme Gazy, kým nedosiahne všetky svoje ciele. Benjamin Netanjahu v sobotu na tlačovej konferencii zopakoval, že „neexistujú žiadne iné spôsoby, ako dosiahnuť tieto ciele, ako vyhrať, a neexistuje žiadny iný spôsob, ako vyhrať, ako pozemné manévrovanie".

Ciele Izraela v boji

Ciele Izraela sú podľa politika oslobodenie rukojemníkov, likvidácia militantného hnutia Hamas a zabránenie „režimu teroru“ v Pásme Gazy, informuje spravodajský portál CNN. Netanjahu hovoril aj o oslobodených zajatcoch, ale odmietol poskytnúť podrobnosti o podmienkach, v ktorých ich držali v Pásme Gazy.

Zo zhromaždených dôkazov zistíte, že „zažili peklo“, skonštatoval. Izraelský premiér zároveň zopakoval svoje varovanie voči libanonskej militantnej skupine Hizballáh, aby sa viac nezapájala do konfliktu.

Likvidácia teroristických jednotiek

„Na severe neustále operujeme proti Hizballáhu a likvidujeme teroristické jednotky, čím vzďaľujeme teroristov od hranice,“ vyjadril sa s tým, že sú zaviazaní priviesť bezpečnosť na juh aj sever Izraela.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 24. február 2024

horoskopy na dnes sobotu 24 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Býk 21.4. - 21.5.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

Rak 22.6. - 22.7.

Neistota vás bude naďalej dráždiť. Mali by ste sa odreagovať, najlepšie v práci spojenej s fyzickou námahou. Zvýši to váš pokoj a zostanú po vás aj hmatateľné výsledky.
Všetky Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie