• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Hrdí na rodinu budú opäť pochodovať Bratislavou, chýbať nebudú červené tričká ani národné zástavy

Hrdí na rodinu budú opäť pochodovať Bratislavou, chýbať nebudú červené tričká ani národné zástavy

Mottom tohto ročníka pochodu Hrdí na rodinu je „Manželstvo chráni deti," a súčasne je to aj témou diskusie, ktorá prebehne pred pochodom.

18.7.2023 (SITA.sk) - V Bratislave sa uskutoční jedenásty ročník národného pochodu Hrdí na rodinu. Rodiny tak môžu prísť osláviť radosť z rodiny a detí v sobotu 22. júla o 15:00 na Jakubovo námestie.

Pochod bude cez Dunajskú ulicu a Dostojevského rad, ktorým sa rodiny vrátia naspäť na Jakubovo námestie.

Červené tričká a národné zástavy

V tlačovej správe o tom informovali organizátori pochodu predseda Aliancie za rodinu Anton Chromík a Marek Nikolov a súčasne vyzvali účastníkov pochodu, aby prišli v červených tričkách a priniesli si aj národné zástavy.

Spoluorganizátormi zhromaždenia Hrdí na rodinu je Aliancia za rodinu, Spoločenstvo Ladislava Hanusa, Asociácia za život a rodinu a Inštitút pre ľudské práva a rodinnú politiku.

Diskusia v centre Salvator

Ako priblížili organizátori, mottom tohto ročníka pochodu Hrdí na rodinu je „Manželstvo chráni deti," a súčasne je to aj témou diskusie, ktorá prebehne pred pochodom o 13:00 v centre Salvator.

Moderátorom diskusie bude Martin Rajňák a diskutovať budú Roman Joch, Jozef Mikloško, Juraj Šúst a Patrik Daniška.

Viac k téme: Pochod Hrdí na rodinu
Zdroj: SITA.sk - Hrdí na rodinu budú opäť pochodovať Bratislavou, chýbať nebudú červené tričká ani národné zástavy © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie